O nas

Firma AquaTom została założona w 2007 roku. Jak sama nazwa wskazuje nasza firma zajmuje się nowoczesnymi systemami nawodnieniowymi w sadach, ogrodach i szklarniach z wykorzystaniem pełnej automatyki i fertygacji. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji profesjonalnych systemów nawadniających. Zrealizowaliśmy kilkaset montaży w tunelach, szklarniach, sadach i ogrodach. Posiadamy stałych klientów, którzy korzystają z naszych usług serwisowych oraz konserwacji. Większość klientów pozyskujemy z polecenia i do każdego podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić wszystkie oczekiwania. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta z wykonanej pracy, dlatego realizujemy wszystkie, nawet najmniejsze zlecenia. 

W tym momencie firma AquaTom zatrudnia kilkanaście osób, co pozwala na stworzenie co najmniej czterech ekip montażowych. Systemy nawodnieniowe sprzedawane są w całej Polsce oraz za granicą. Jesteśmy w stanie podjąć każde wyzwanie dotyczące wykonania profesjonalnej instalacji nawodnieniowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.